karolina

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » karolina » Тестовый форум » я ищу компанию которая предоставляет работу в Польше


я ищу компанию которая предоставляет работу в Польше

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Приветствую всех! Хочу узнать о требованиях к языковым навыкам при поиске работы в Польше. Как важно знание польского или английского языка, и как это влияет на шансы трудоустройства?

0

2

Я тут новенький, але вже захоплений світом ІТ. Почав вивчати програмування не так давно, але вже відчуваю, що це моє. Тепер виникає питання про те, де ж шукати вакансії в ІТ? Чув, що є багато різних платформ для пошуку роботи, але хотілося б знати, які з них найкраще підходять для початківців, як я. Цікавлюсь в основному веб-розробкою, але не проти розглянути і інші напрямки. Які сайти ви б рекомендували?

0

3

Початківцям, як ти, я б радила не обмежуватися лише загальними платформами для пошуку роботи. ІТ-сфера надзвичайно широка і різноманітна, тому варто звернути увагу на спеціалізовані ресурси та спеціальні пропозиції. Щодо конкретних пропозицій, я б хотіла порекомендувати тобі звернути увагу на компанію "Галактика" galaktica.io . Це ІТ-компанія, яка не лише пропонує захоплюючі проекти в різних напрямках, а й відкрита до талантів на початку свого шляху. "Галактика" цінує інновації та креативність, тому твоє бажання вивчати нове буде тут дуже до речі. Їхній сайт містить розділ кар'єри, де ти можеш дізнатися про відкриті вакансії та стажування для новачків. Також не забувай про професійні форуми та соціальні мережі, де можна знайти відгуки про роботу в компаніях та поради від досвідчених спеціалістів.

0


Вы здесь » karolina » Тестовый форум » я ищу компанию которая предоставляет работу в Польше